• Ana Sayfa
  • Donanım
  • Eylemsiz bir halde soğutulmuş bir kasa arıyorsanız, TureMetal tam size bakılırsa #donanimhaber

Eylemsiz bir halde soğutulmuş bir kasa arıyorsanız, TureMetal tam size bakılırsa #donanimhaber

 Eylemsiz bir halde soğutulmuş bir kasa arıyorsanız, TureMetal tam size bakılırsa
 #donanimhaber
Okunuyor Eylemsiz bir halde soğutulmuş bir kasa arıyorsanız, TureMetal tam size bakılırsa #donanimhaber

TureMetal, benzersiz bir tasarıma haiz, tamamen fansız bir kasa üretti, Bu kasa, bütün bilgisayar bileşenlerinizi sorunsuz bir halde soğutacak biçimde yatay pozisyonda bırakılacak biçimde tasarlanmıştır! Bu konum, gürültü olmadığından, fan yok ve UP2 ile yüksek performanslı dört çekirdekli bir işlemciyi destekliyor.

TureMetal'in fanları yok fakat tekrar de 35W'a kadar CPU'ları oldukça etken bir halde soğutabiliyor

TureMetal, bir çok ITX anakartını desteklemektedir, sitelerinde kontrol edilmiş anakartların tam bir sıralaması bulunmaktadır. Desteklenen anakartların sıralaması ile beraber, üreticinin bu testlerin bir i3 – 6100 ve i5 – 7600T kullanılarak iyi mi kontrol edildiğini yayınlayan termal testleri gösterir; i3, oda sıcaklığında işlemcinin 21 santigrat aşama bulunduğunu ve 10 saat devam eden AIAD64 StressCPU testi esnasında i3'ün sıcaklığı hiç bir vakit 65 derecenin üstüne çıkmadı ve bu işlemcinin soğutma kapasitesini gösteriyor.

Antec’in Blazer GT Çantası – Dikey ve Yatay PC Kurma İçin Bir Kasa

Bu kasanın tasarımı, önündeki kırmızı bir açık oturum ile beyazın içerisindeki TureMetal harfleriyle ve kasanın siyahına vurgu meydana getiren kırmızı bir panelle şaşırtıcı görünmesini sağlıyor. Bu davanın kenarları, dışarıdan çıkan soğutuculara haizdir.

Bu muhafaza, ısının bileşenlerden uzağa ve ısıyı çevreye yürüyerek büyük radyatörlere ve ısıtıcılara doğru hareket etmesini izleyerek oyun alanınızı fan kullanmanıza karşın ses çıkarmayacak biçimde daha sıcak hale getirir. DP2, yalnızca entegre grafik kullanan 50 – 70w CPU'yu soğutuyor, bu durumun bir dezavantajı, özellikli bir güç deposu kullanımı, bu durumda hiç bir grafik kartının takılmaması anlamına geliyor.

Şu anda, bu konum FullySilentPCs.com adresinde satılıyor ve bu durumda hususi CPU soğutucuları gerektirdiği için içerisindeki bileşenleri kişiselleştirmenize izin veriyor. Başlangıç ​​fiyatı 380,00 ile 395,00 Amerika doları arasındadır; bu, bu bilgisayarı bir bütçeyle herhangi bir fert için oldukça müsait kılar, bu durumu yahut sistemi, muayyen bir grafik sıkıntısı çekmeden, makul bir kare hızında oyun oynamayı planlayan her insana tavsiye ederim. Kart bir çok oyunu çalıştırır sadece saniyede 60 kare'den daha düşük bir hızda çalışacaktır.Gönder


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.