Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

 Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-02 14:03:31 Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Eyes The Horror Game v6.0.74 PARA HİLELİ APK, kaçış ve vehamet türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Fearless Sp stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mahsur kaldığınız ev içerisinde gizemleri çözerek ilerlemek, çantaları toplamak ve yaratıktan kurtulmaya çalışmaktır. Eyes The Horror Game içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki süresiz para hileli, süresiz göz hileli olarak sunuyorum bu sayede bütün bölümlerin kilidini açabilir, göz kabiliyetini kullanarak hayaletin nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen odalar, değişik oyun modları, hayaletler ve dahası sizleri bekliyor. Eyes The Horror Game v6.0.74 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Eyes The Horror Game Play Store’da 580.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK İNDİR – 75MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Eyes The Horror Game v6.0.74 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Eyes The Horror Game 6.0.74 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Eyes The Horror Game 6.0.74 göz hile apk : oyun içerisinde arzu ettiğiniz benzer biçimde göz kullanabilirsiniz, göz miktarınız mühim değildir, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.