En sevdiğin Half-Life fanının çalışması nedir? #teknoloji

 En sevdiğin Half-Life fanının çalışması nedir?
 #teknoloji
Okunuyor En sevdiğin Half-Life fanının çalışması nedir? #teknoloji

Tamam, şunu kabul edelim: Yarım hayat Seri, birinci şahıs nişancı atıcı türü ve bir bütün olarak oyun için mekanik ve anlatısal olarak dönüştürücü olmuştur. Aramızdakilerin çoğu ilk iki oyunu sevdi, hala kaybı hakkında acı Yarı ömür 3ve gelecek için geçici olarak iyimser Yarı ömür: alyx, 2004’ten bu yana serideki ilk uzun metrajlı oyun. Ama şimdi bu itirazları ortadan kaldırdığımızda, hadi konuşalım. Yarım hayat’Görkemli diğer öbür dünya: vantilatör işe yarıyor.

Yarı ömür 2 olağanüstü derecede genişletilebilirdi. Modding sistemi oyun tasarımını ve popüler olanı öğrenmenin erişilebilir bir yoluydu. Garry’nin Mod insanların video ve çizgi roman yapmak için poz vermesine ve karakter taşımasına izin verin. Yarım hayat aynı zamanda modüle edilebiliyordu ve zaman içinde taraftarlar her şeyi tam bir ölçekte oluşturdular. Yarım hayat birinci şahıs kedi kipine yeniden bakma (doğal olarak, Kedi-Life) ‘00'ların internet mizahının bazı önemli parçalarına. Başkalarının favori projelerini duymayı çok isterim; bunlar benim üçüm.

Half-Life: Full Life Sonuçları

Tam Yaşam Sonuçları rezillere benzeyen kasıtlı olarak korkunç bir fan kurgu türünün bir parçasıydı. Doom: Kötülüğün Etkileri. Dört bölümden oluşan seri, John Freeman'ı (Gordon Freeman’ın şimdiye kadar bilinmeyen kardeşi) olayların arasında görkemli bir şekilde saçma sapan, yaratıcı biçimde yanlış yazılmış ve dördüncü duvar yıkıcı bir yolculukta izler. Yarı ömür 2. Çünkü John'un dediği gibi, “benim tarafımdan yapılması gerekenleri yapmak ve kardeşime düşmanları yenmek için yardım etmek için iyi bir gün”.

Açıkçası utanç verici bir miktar ilk alıntı Tam Yaşam Sonuçları Aşağıda görülen mükemmel anlatımlı dramatizasyon sayesinde yürekten öyleymiş. Birisi her bahsettiğinde Yarı ömür 2Ravenholm seviyesi, fısıldamaya karşı koymalıyım “buraya geldin mi.”

Endişe: Gordon Frohman'ın Yarım Yaşamı ve Ölümü

Endişeli daha geleneksel bir şekilde komikti (ve yasal olarak yetenekli) Garry’nin Mod çizgi roman, çizgi film Yarı ömür 2 spesifik olarak ve birinci şahıs nişancı genel olarak uçar. Anti-kahramanı Gordon Frohman: insanlığı yabancı Kombine'den kurtarabilecek bilim adamı için kazayla yanılmaya devam eden tatsız, ahlaksız bir adam. Ne yazık ki, Frohman aşklar Kombine – ama o kadar beceriksiz ki yanlışlıkla en büyük düşmanı haline gelebilir.


Endişeli Sayı # 007
Görüntü: Christopher Livingston

Stanley Parable'ı

Tamam, beni dinle. Evet, Stanley Parable'ı Stüdyo Galactic Cafe tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen orijinal bir durum değil, en çok saçma sapan, kendinden haberdar bir video oyunudur. Yarı ömür 2 mod 2011'de yayınlanmıştır. Hayır, anlatı bağlantısı yok. Yarım hayat ve herhangi bir oyun motorunda etkili bir şekilde yapılmış olabilirdi ve kullanımı çok sayıda bağımsız oyunlardan biriydi Yarı ömür 2‘ler Atlama noktası olarak kaynak yazılımı.

Fakat Stanley Parable'ı ayrılmaz bir şekilde bağlı hissediyor Yarı ömür 2 Bir nedenden ötürü: Mod’un orijinal kahramanı Citizen Erkek 07 tarafından “canlandı”. Erkek 07, sadece biriydi Yarı ömür 2’, Genel olarak baskı altında olan vatandaş modellerinin bir avucudur. Ama büyük ölçüde teşekkürler Endişeli ve Tam Yaşam SonuçlarıSırasıyla Gordon Frohman ve John Freeman'ı oynadığı yerde, bir karakter aktörünün NPC versiyonunda olduğu gibi, bir tür saçma sapan, suçsuz bir erkek kahraman için bir kısa yol oldu. Ve Stanley Parable'ı onu yazmak için mükemmel oynadı.


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.