Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-06 14:06:54 Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve uçuş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Tilting Point stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insansız hava aracı ile bulunduğunuz görevlerde hasım hedeflerini yansız hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Drone Shadow Strike 3 içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu müddetsiz para hileli, müddetsiz altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları, silahları satın alıp, kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Yok edici güçtü silahlar, vurulması zor hedefler, onlarca vazife ve dahası sizleri bekliyor. Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drone Shadow Strike 3 Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK İNDİR – 197MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Drone Shadow Strike 3 v1.14.139 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Drone Shadow Strike 3 1.14.139 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Drone Shadow Strike 3 1.14.139 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.