Driving Academy 2 v1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Driving Academy 2 v1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Driving Academy 2 v1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-10-14 10:13:22 Driving Academy 2 v1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Driving Academy 2 v1.9 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Games2win stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde görevler doğrultusunda sürüş yapmaktır. Driving Academy 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm araba ve özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları sürebilirsiniz. Farklı oyun modları, onlarca araba, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Driving Academy 2 v1.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Driving Academy 2 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Driving Academy 2 Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Driving Academy 2 v1.9 MOD APK İNDİR – 140MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Driving Academy 2 v1.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving Academy 2 1.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Driving Academy 2 1.9 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.