DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

 DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile
Okunuyor DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM Aktüel Hile

Aktüel 2020-04-01 14:17:05 DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bethesda Softworks LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz tesis içerisinde karşınıza çıkan insanlara – yaratıklara karşı savaşım etmek ve hayatta kalmaktır. DOOM 2 serinin 25.yılı adına mobil platform için RESMİ imalatçı tarafınca sunulmuştur. Değişik silahlar, yoğun aksiyon, tehlikeli yaratıklar dahası sizleri bekliyor. DOOM 2 v1.0.7 sürümünde onlarca hata için tertip yapılma olup, oyun içi performans artırılmıştır. Dünyayı kurtarmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. DOOM II Play Store’da 32.99TL’dir.

Oyunumuzdan Sahneler

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK İNDİR – 38MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

DOOM 2 v1.0.7 OBB DATA İNDİR – 231MB

Kurulumu

DOOM 2 v1.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.DOOMII” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını mevzu içerisinden indirmeniz gerekiyor aksi biçimde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.