Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

 Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-06-27 19:40:53 Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Dead Cells v1.1.14 PARA HİLELİ APK, aksiyon, piksel ve macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve defalarca ölümün gücünü toplamaktır. Dead Cells içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız hücre hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel silahlara sahip olup yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli patron canavarlar, zindanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dead Cells v1.1.14 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Dead Cells Play Store’da 24.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve hücre harcadıkça artar, ilk harcamayı yapacak kadar paraya – hücreye sahip olmanız gerekiyor.

[HİLELİ] Dead Cells v1.1.14 MOD APK İNDİR – 608MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Dead Cells v1.1.14 FULL APK İNDİR – 608MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Dead Cells v1.1.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Cells v1.1.14 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Dead Cells v1.1.14 hücre hile apk : oyun içinde hücre miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.