CSR Classics v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 CSR Classics v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor CSR Classics v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-24 14:10:14 CSR Classics v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

CSR Classics v3.0.3 PARA HİLELİ APK, klasik otomobilleri ve yarış oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Natural Motion Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otomobil ile bulunduğunuz yol üzerinde rakibinizle yarışmak ve ondan ilkin bitiş çizgisine varmaktır. CSR Classics içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK kısaca süresiz para hileli, süresiz altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, rahatlıkla geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Değişik modellerde araçlar, süratli rakipler, garajınız ve dahası sizleri bekliyor. CSR Classics v3.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CSR Classics Play Store’da 900.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

UYARI : TAM KURULUM ŞARTTIR, rardan çıkarma işlemini yapmak zorundasınız, aksi şekilde oyun durduruldu yanlışı verir.

CSR Classics v3.0.3 MOD APK İNDİR – 24MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

CSR Classics v3.0.1 OBB DATA İNDİR – 843MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

CSR Classics v3.0.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.csrclassics” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Classics v3.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

CSR Classics 3.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Classics 3.0.3 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını mevzu içerisinden indirmeniz gerekiyor aksi şekilde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.