[ad_1] Aktüel 2020-01-25 18:23:25 Club Soccer Director 2020 v1.0.81 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Club Soccer Director 2020 v1.0.81 PARA HİLELİ APK, futbol, strateji ve menajerlik oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Go Play Games stüdyosunun firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. Club Soccer Director 2020 içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK doğrusu müddetsiz para hileli, bütün liglerin kilidi aleni, en yüksek rozet hileli biçimde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, takımınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Kulübünüze ilişkin teknik işler, transferler, stadınız ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Club Soccer Director 2020 Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : oyun içerisinde altın miktarı harcadıkça artar, bütün takımları denetim edebilirsiniz rozet seviyeniz mühim değildir.

Club Soccer Director 2020 v1.0.81 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Club Soccer Director 2020 v1.0.81 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Kulüp Futbol Direktörlüğü 2020 1.0.81 para hile apk : oyun içerisinde arzu ettiğiniz şeklinde masraf yapabilirsiniz, paranız azalmaz her zaman artar.

Club Soccer Director 2020 1.0.81 rozet hile apk : oyun içerisinde bütün arzu ettiğiniz ekibi denetim edebilirsiniz, rozet seviyenizin bir önemi yoktur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]
Reklamlara Sabredin Rahatsız etme Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

[ad_2]

Bir Cevap Yazın

Menü
%d blogcu bunu beğendi: