Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-09-26 16:06:10 Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK, piksel, macera ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KONAMI stüdyosun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz karanlıklar içindeki evrende düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kötülüğe karşı olan savaşta galip gelmektir. Tehlikeli canavarlar, özel yetenekleriniz, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Playstation platformu üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Castlevania Symphony of the Night Play Store’da 27.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK İNDİR – 8MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 OBB DATA İNDİR – 208MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.konami.epjCastlevania2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Castlevania Symphony of the Night v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.