Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-08 16:06:55 Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Case Simulator Ultimate v7.2 PARA HİLELİ APK, kasa açma oyunlarını seviyorsanız denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Silverlime stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz Counter-Strike: Global Offensive kasalarını açmak, kıymetli ekipmanları toplamak ve talih oyunlarında değerlerini katlamaya çalışmaktır. Case Simulator Ultimate içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK kısaca süresiz para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, en pahalı kasaları açıp kıymetli silahlara haiz olabilirsiniz. Değişik silahlar – bıçaklar, hususi kasalar, eğlenceli mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Case Simulator Ultimate v7.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Case Simulator Ultimate Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

BİLGİLENDİRME : oyun içerisinde parayla satılan kasaların fiyatı “0” yahut fazlaca düşüktür.

Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK İNDİR – 27MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Case Simulator Ultimate v7.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Case Simulator Ultimate 7.2 para hile apk : oyun içerisinde parayla satılan kasaların fiyatı “0” yahut fazlaca düşüktür, çıkan silahları – eldivenleri satıp paranızı artırabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Ile alakalı

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Bazı zamanlar “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler yahut download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.