Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

 Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-04-12 19:32:39 Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Car Parking Multiplayer v4.5.9 PARA HİLELİ APK, otomobil sürme, yarış ve aleni dünya oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını olzhass firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız enstruman ile bulunduğunuz kent içerisinde rakiplerinizle yarışmak ve arkadaşlarınızla süre geçirmektir. Car Parking Multiplayer içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki müddetsiz para hileli, birçok aracın kilidi aleni hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, arzu ettiğiniz arabayı seçip rakiplerinize karşı devamlı üstün olabilirsiniz. Değişik modellerde otomobiller, dünyanın dört bir yanından oyuncular, yapabileceğiniz modifiyeler ve dahası sizleri bekliyor. Car Parking Multiplayer v4.5.9 sürümünde yeni otomobiller, drift modu ve renkli dumanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK İNDİR – 206MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Car Parking Multiplayer 4.5.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Parking Multiplayer 4.5.9 otomobil hile apk : oyun içerisindeki birçok aracın kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yeniden kontrol edin, 1-2 kere denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.