Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel (Sonsuz Mühimmat ve Dahası)

 Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel (Sonsuz Mühimmat ve Dahası)
Okunuyor Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel (Sonsuz Mühimmat ve Dahası)

Merhaba! Call of Duty Mobile Severler En Son Call of Duty mobile Hile apk mod (v1.6.8) indirmek için site arıyorsanız + Sonsuz Mühimmat + Yeniden Yükleme Yok + Android Verileri Android için, öyleyse tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Call of Duty Mobile Android Oyun Özelliğinin ne işe yaradığını ve Mod Version Apk’ın indirmeniz için size tek bir Tıklama En Süratli CDN Drive Bağlantı sağladığını öğreneceğiz, böylece Call of Duty Mobil Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel (Sonsuz Mühimmat ve Dahası)

Game Name Call of Duty Mobile Mod Apk
Android Version 4.1 and up
Category Action
User Reviews 4.1 out of 5 Stars
Current Version v1.6.8
Last Update
1 October 2019
Size
60 MB + 1.4 GB
Downloads
100,000+

İNDİRME LİNKİ

Butona Tıklayarak call of duty mobile hilesini indirebilirsiniz reklam vs yoktur.call of duty mobile hilesi indirme linki

Call-of-Duty-Mobile-Mod-Apk-2

PlatformlarAndroid, iOS
TürlerBirinci kişi nişancı, Battle Royale Oyunu
Resmi CALL OF DUTY® bilhassa cep telefonları için tasarlandı. Efsanevi fazlaca oyunculu haritaları istediğin süre, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale cenk alanı mı? 5v5 ekipler halinde süratli bir ölümüne maç mı? Korkutucu Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Parasız Activision CALL OF DUTY®: MOBILE’da tamamı var.

MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNABİLİR

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı söyleşi, olağanüstü 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üstünden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Hayattaki en fazlaca sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin süre telefonundan yaşayabilirsin.

ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Çağıl Warfare® oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk defa ücretsiz bir şekilde kullanıma açılacak. Yahut arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 benlik Battle Royale ölüm kalım haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir tarafındaki milyonlarca oyuncuyla beraber
sen de eğlenceye katıl! Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel kullanarak dahada eğlen.

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE’ı canlandırırken bir sürü meşhur karakter, tabanca, giysi ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ek olarak, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 ekipler halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, her insana aleni, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale şeklinde olağanüstü
fazlaca oyunculu PvP modlarında canlandırırken teçhizatını harbe yanında getir.Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel kullanarak dahada eğlen.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralamalı Mod’da en üst sıraya yerleşmek yahut arkadaşlarınla beraber canlandırırken en fazlaca Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji kabiliyetlerini kullan. Bu soluk kesici, parasız fazlaca oyunlu nişancı oyununda milyonlarca arkadaş ve düşmanla rekabet et ve kapış.

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat şeklinde mevzularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana devamlı değişen bir oyunda kompleks ve derinlikli bir edinim sunuyor.Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel kullanarak dahada eğlen.

En iyilerle rekabet etmek için ihtiyaç duyulan becerilere sen de haiz misin? Call of Duty®: Mobile’ı şimdi indir!
_________________________________________________________
NOT: Oyun esnasında karşılaştığın ve oyunu geliştirmemize yardım edecek geri bildirimlerini memnuniyetle bekliyoruz. Geri bildirim vermek için oyun açıkken Ayarlar > Geri Bildirim > Bizlere Ulaşın kısmına gidebilirsin.
Güncellemelere abone ol! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame
_________________________________________________________
Not: Bu oyunu oynamak için web bağlantısı olması icap eder.
Bu uygulamada arkadaşlarınla irtibat kurup beraber oynamanı elde eden toplumsal özellikler bulunduğunu ve oyunda coşku verici etkinlikler veya yeni içerikler olduğunda seni haberdar etmek için bildirim gönderileceğini lütfen unutma. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağını kendin seçebilirsin.Call of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel kullanarak dahada eğlen.

© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc’nin ticari markalarıdır. Öteki bütün ticari markalar ve ticari adlar alakalı sahiplerine aittir. Bu Uygulamayı indirdiğinde, yüklediğinde yahut kullandığında Activision tarafınca bazen güncellenebilecek olan Activision’un gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursun. Activision’un gizlilik politikası için http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html sayfasını, Activision’un kullanım koşulları için ise https://www.activision.com/legal/terms-of-use sayfasını ziyaret edebilirsin.

Call of Duty: Mobile, Tencent Games tarafınca geliştirilen ve Android ve iOS için Activision tarafınca gösterilen, parasız oynanan birinci kişi bir shooter oyunudur. Temmuz 2019’da seçilen ülkelerde beta olarak piyasaya sürüldü ve resmen 1 Ekim 2019’da özgür bırakılacakCall of Duty Mobile Hile Apk Mod Güncel kullanarak dahada eğlen.

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.