C#GenelYazılım

C# Subnet Maneger & Ağ Tarama ve İşlem Yapma Programı

C# Subnet Maneger yani  Ağ Tarama ve İşlem Yapma Programı düzenledim alt ağları tarayarak internetinize bağlı ağdaki bilgisayarları gösterip , yönetici izininiz olması durumunda üzerlerinde işlem yapmanıza olanak tanıyor.

C# Subnet Maneger Taramadan Sonra İşlem Yapma Penceresi Sağ tıktadır.

Örnek İşlem Komutu
Yukarıdaki Kütüphane Kodlarını Projemize dahil ediyoruz.

Ardından bütün kodlar bu şekilde Projenizin gerekli yerlerine yapıştırırsınız artık takıldınız yer olursa yorum yazabilirsiniz.

Takipte Kalın Yeni Projelerde Beraber Olma Dileğiyle
C# Subnet Manager Projeyi İndir

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. ben döngü içerisinde 256 ya kadar belirttiysem siz 2. ipinin sınırı kadar döngüye sokabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: