C#Otomasyon ProjeleriYazılım

C# Ön Muhasebe Programı Access Veritabanı Proje Dosyası

Selamun aleyküm arkadaşlar bir süredir proje paylaşmıyorum C# Ön Muhasebe Programı Access Veritabanı Proje Dosyası arşivimde yer alan be sizlerin faydalanmasını istediğim bir program.Umarım indirip inceleyerek kendinize birşeyler katabilirsiniz.Buna vesile olmayı çok isterim.Bir Allah razı olsun demeyi ve desteklemeyi unutmayın.

C# Ön Muhasebe Programı Access Veritabanı Proje Dosyası

 

C# Ön Muhasebe Programı Access Veritabanı ile geliştirilmiştir.İstek doğrultusunda programa eklemeler ve çıkarmalar yapılabilir.Veritabanı Accessten sqle çevrilebilir. Yada program dili vbe çevrilebilir. VB Ön Muhasebe Programı şeklinde dönüştürülebilir.

Özellikler.
Kullanıcı Girişi
Stok Kontrol (Ekle Sil Güncelle Ara)
Hareketler
Cari İşlemler ( Ekle Sil Güncelle Ara)
Ajanda
Raporlama
Hesap Makinesi
Dolar Euro Güncel Takip

Program Kaynak Kodları
Açıklama Satırları
Proje dosyası

C# Ön Muhasebe Programı Örnek Kod

 

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı

Selamun Aleyküm arkadaşlar !

Adım Ramazan Şerif AKBUZ yazılım mühendisliği öğrencisiyim

Sitemin aylık masraflarını karşılayabilmesi için reklamlara ihtiyacı var.Bu reklamlar kumar , çıplaklık vs içermiyor.Lütfen emeğe saygı  bana destek olur musunuz? Reklama Tıklayın demiyorum Biraz katlanın yeter.


 

ReklamEngelleme
Sitemde herhangi rahatsızlık verici cinsel ,kumar vb reklam bulunmamaktadır.Siteme gelen ziyaretçilerin geneli adblockler tarzı reklam engelleme programları kullanmaktadır.Lütfen destek amaçlı siteme bu tür programlar ile girmeyiniz.

%d blogcu bunu beğendi: