Bonetale v2.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

 Bonetale v2.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile
Okunuyor Bonetale v2.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ Aktüel Hile

Aktüel 2020-03-25 16:11:02 Bonetale v2.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ hilesi

Bonetale v2.0.7 PARA HİLELİ APK, px, kaçış ve serüven türündeki oyunları seviyorsanız mutlaka denemeniz icap ettiğini düşündüğüm yapımcılığını Woloned stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ilginç dünya içerisinde yaratıklardan kaçmak, etrafta dolaşıp keşifler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Bonetale içerisinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ötürü MOD APK şu demek oluyor ki müddetsiz para hileli, reel parayla satılan bütün mamüllerin kilidi aleni biçimde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi isteğiniz şeklinde özelleştirebilirsiniz. Uzun süreli oyun yapısı, peşinizden gelen düşmanlar, onlarca vazife ve dahası sizleri bekliyor. Bonetale v2.0.7 sürümünde 1 Nisan şakaları, yeni karakter ikonları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bonetale Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Sahneler

Bonetale v2.0.7 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Bonetale v2.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş tecrübe edelim.

Bonetale 2.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Bonetale 2.0.7 hile apk : oyun içerisindeki reel parayla satılan mamüllerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkındaki

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üstünden dosya indirirken birtakım web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek veya en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz kafi olacaktır. (ek olarak yedek bağlantıları de kullanabilirsiniz)

dosya indirme problemi için


Bilgilendirme 2 : Ara ara “Meçhul bir hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” yanlışı alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip yine kontrol edin, 1-2 kez denedikten sonrasında indirme adım atar.

Bilgilendirme 3 : Birtakım cihazlarda “Dosya Açılamıyor” yanlışı alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler ya da download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Taciz Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.