Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

 Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile
Okunuyor Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ Güncel Hile

Güncel 2020-05-30 09:54:10 Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ hilesi

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 PARA HİLELİ APK, küp, simülasyon ve inşa etme üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten evren içinde inşaatlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Block Craft 3D İnşaat Oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz bina şablonlarını satın alabilir rahatça inşa edebilirsiniz. Onlarca küp, hayvanlar, keşfedilecek bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Craft 3D İnşaat Oyunu Play Store’da 1.660.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK İNDİR – 57MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.12.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Craft 3D İnşaat Oyunu 2.12.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : oyunda elmas hilesi olmuyor, sadece para (altın) hilelidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.