C#Otomasyon ProjeleriYazılım

Basit C# Otopark Otomasyonu Access Veritabanı Proje Dosyası ve Kaynak Kodu

Selamun aleyküm arkadaşlar bugün sizlere çok eskiden yaptığım c# otopark otomasyonu ‘nu paylaşmak istiyorum.Otomasyonda eksikler var mutlaka çalışmasında bazı hatalar var ancak lisede hocalar ödev verdiğinde en azından bakıp referans alabilecek bir program olması için paylaşıyorum.

C# Otopark Otomasyonu

Proje dili c# dır.Access veritabanı kullanılmıştır , proje günü birlik olarak fiyat hesaplaması yapar.Atıyorum bugün 1 de koydu aracı 12 de aldı 11 saat der saati 5 liradan hesaplar, fiyat bilgisini değiştirmek için veritabanına girebilirsiniz.

[sociallocker id=”2964″] Projemizi İndir 🙂 (Reklamsız Link) [/sociallocker] [ads2]

C# Otopark Otomasyonu Örnek Video

C# Otopark Otomasyonu Örnek Kodları

c# otopark otomasyonu örnek kodlarımızda bu kadar hatalar var geliştirmesi gereken yerler var bunlarıda size bırakıyorum programın indirme linkinide buyurun.

[ads2] Projemizi İndir

Diğer yazılımla alakalı Makalelerimiz

http://ramazanakbuz.com/category/soft/

Etiketler

Ramazan Şerif

Selamun Aleyküm Adım Ramazan Şerif Akbuz. Bilişime olan merakım ortaokul yıllarımda başladı.7.Sınıfta Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı aracılığı ile girdiğim Legorobot yarışmasında Türkiye de ilk 20 ye girdik.Bilişime olan heyecanım lise yıllarımda da devam etti.Liseyi Veritabanı Programcılığı bölümünde okudum.Matematiğim zayıftı bende 2 yıllık Omü bilgisayar programcılığına geçiş yaptım.Okulu başarıyla bitirdim.2 Yıldır bir yandan Freelance olarak çalışıyor , bir yandanda iş arıyorum.Bakdım olacağı yok birazda kendimi geliştirme kararı aldım.DGS ile Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliğine geldim.Maceranın devamında bir baltaya sap olabilmek dileğiyle "Zaman zam anıdır Gülüşüme sende gül üşüme"

İlgili Makaleler

15 Yorum

    1. proje dosyası şeklinde açarak, if komutu içerisindeki text kontrollere hangi değerleri yazdığıma bakabilirsiniz

  1. Merhaba ben sımdı projeyı ındırdım uygulamaya gırerken hata verıyo erıtabanı hatası bu projeyı hatasız yanı verıtaanına nasıl baglıyabılırım yanı nasıl hatasız acabılırım lutfen ulaşırmısınız instagram: baran.siner

    1. hata nedir 32 bit / 64 bit hatasıdır diye tahmin ediyorum çözümüde çok basit. Malesef instagram kullanmıyorum Baran dostum.

    1. başlangiç zamanini texte atiyor. zaman adında datatime tanımlamişdim ben sen tanımlamamişsindir ona dikkat et

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: