Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-07-22 09:30:02 Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

Arrog v1.0 FULL APK, hikaye, gizem ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip dünya içinde ilerlemek, bulmacaları çözmek ve farklı diyarlarda seyahat etmektir. Beyaz ve siyahın birbirine girdiği dünya içinde ilerlemek, bulmacaları çözmek ve garip olayların ardındaki sonuca ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. Seçimlerinize göre ilerleyen hikaye, takip etmeniz gereken olaylar, düşündüren ortamlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Arrog v1.0 sürümünde herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM yani bilgisayar platformundan önce Android için sunulmuştur. Arrog Play Store’da 12.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Arrog v1.0 FULL APK İNDİR – 106MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Arrog v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.