[ad_1]

Apple’ın 2019’da gerçekleştirdiği büyük donanım etkinliği tamamlandı ve beklendiği gibi heyecan verici duyurularda bulundu. Tabii ki, iPhone 11 oldu – ve, evet, aslında iPhone 11 Pro Max adı verilen bir sürüm – ancak hakkında konuşmaya değer birçok iyi an vardı.

Bu yılki Apple Fall donanım etkinliğiyle birlikte takip edemediyseniz ya da tekrar yaşamak istiyorsanız, anları göründüklerini görmek için canlı blogu okuyabilir veya en büyük duyurularda bu kısa özetine göz atabilirsiniz. .


Şirketin orijinal yayın hizmeti olan Apple TV Plus, 1 Kasım’da piyasaya sürülecek. Apple ayrıca, aylık Disney maliyetinin iki doların altında iki dolara oturarak ayda 4.99 dolara mal olacağını açıkladı.

Başka bir büyük sürpriz, Apple'ın yeni iPad'ler, iPhone'lar, dizüstü bilgisayarlar veya masaüstleri de dahil olmak üzere yeni bir Apple ürünü satın alırsanız Apple TV Plus'a bir yıl boyunca ücretsiz üyelik dahil etmesidir.


Apple, bütçe iPad'i için bir güncelleme yaptığını duyurdu ve yeni yedinci nesil model, standart 9,7 inçlik ekran boyutundan yukarıya 10,2 inç.

Bu model aynı fiyattan 329 $ 'dan başlıyor, ancak son nesil iPad'e göre birkaç geliştirme daha var. Yedinci nesil model, başlangıçta iPhone 7'de piyasaya sürülen A10 Bionic işlemciye sahip. Ayrıca Apple'ın manyetik olarak takılabilir Akıllı Klavyelerinden birini satın almak istiyorsanız kullanışlı olacak bir Akıllı Konektörü de var.


Yeni Apple Watch Series 5, geçen yılın modelinden çok farklı görünmüyor, ancak içeride birkaç yeni numara barındırıyor. En önemlisi, her zaman açık ekran işlevini destekleyen ilk Apple Watch.

Diğer akıllı saatlerde olduğu gibi, pil ömrünü uzatmak için ekranda gösterilenleri sınırlamak yerine, Seri 5 parlaklığı azaltır, ancak kullanırken normal olarak göreceğiniz tüm görselleri korur. Aynı zamanda etkileyici bir özellik olan Seri 4 ile aynı 18 saatlik pil ömrüne sahiptir.

Seri 5, GPS modeli için 399 $ ve GPS + LTE modeli için 499 $ 'dır, bu nedenle daha önce olduğu gibi aynı fiyatlardır. Ancak, fiyatları sahnede paylaşılmayan seramik ve titanyum kaplamalarla piyasaya sürülen ilk Apple Watch, bu yüzden pahalı olmalarını bekliyorlar.


İPhone 11, iPhone XR'nin halefidir ve 6.1 inçlik bir LCD ekrana ve Apple'ın yeni A13 Bionic işlemcisine ve GPU'suna sahiptir. 699 dolara çıkacak ve geçen yıl girilen iPhone XR'den 50 dolar daha az olacak.

İPhone 11'in çift kamera sistemi var ve iPhone 11'in en önemli özelliklerinden biri (aynı zamanda tüm yeni iPhone'lara da geliyor) yavaş mobil selfie videoları. Apple onlara “slofies” diyor ve harika görünüyorlar.


Yeni iPhone başlıkları, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max. Her birinde telefoto, ultra geniş ve düzenli lenslerle tamamlanmış üç kameralı bir sistem bulunur. Apple, üç kameranın her birinin saniyede 60 kare hızında 4K çözünürlükte çekim yapabildiğini ve bir sahnede yapılan demoda, yaklaşmakta olan yazılımın her objektif aracılığıyla farklı konuları kaydedebildiğini gösterdi. Meslektaşım Chris Welch, mobil fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, bu kameraların neler yapabileceği hakkında daha fazla şey yazdı.

İPhone 11 Pro'da 5,8 inç OLED ve Pro Max 6,5 inç OLED'e sahip. Her ikisi de etkileyici 1.200 parlaklık özelliğine sahiptir. İPhone 11 gibi, bu telefonlar da yeni A13 Bionic işlemciye ve GPU'ya sahip. Dört renkte sunulacak ve iPhone 11 Pro 999 dolardan başlıyor.

[ad_2]
Haberin Kaynak Linki

Bir Cevap Yazın

Menü
%d blogcu bunu beğendi: