AMD 3. Nesil Ryzen Threadripper Feza Çağı Tarzında Ambalaj Sızan #donanimhaber

 AMD 3. Nesil Ryzen Threadripper Feza Çağı Tarzında Ambalaj Sızan
 #donanimhaber
Okunuyor AMD 3. Nesil Ryzen Threadripper Feza Çağı Tarzında Ambalaj Sızan #donanimhaber

Videocardz Tekrar, Ryzen Threadripper 3000 serisinin kutu ambalajını platformun söylenti lansmanından bigün ilkin sızdırıyor. AMD, ambalaj tasarımıyla devamlı fazlaca yenilikçi olmuştur ve ilk Threadripper meraklısı güzel duyu açıdan çok yüksek standartlar koymuştur. Yeni Threadripper 3000 serisi boxart, en sevdiğimiz sitemizin izniyle sızdırıldı ve birincisi kadar kick-ass şeklinde görünüyor.

AMD Ryzen Threadripper 3000 serisi ambalaj sızdırılmış, oyun içi güçlendirmeye benziyor

Özgün Threadripper kutu ambalaj tasarımında bir koro ve fraktal tema varken, yenisi, köşeleri yuvarlatılmış tek saydam bir kılıfla daha çok feza çağı esinlenmiştir. Bir oyunda mühim bir powerup için muhafazakar şeklinde görünüyor (ve DIY meraklısı için birazcık). Bir AMD Ryzen Threadripper logosu ön tarafa minimal halde yerleştirilmiş ve aslolan Threadripper işlemcisi yarı şeffaf kasanın içerisinden tutucusunu görebiliyor.

İlgili AMD’nin Yeni Nesil Ryzen Threadripper CPU'ları 7 Kasım’da Planlanan Ilan – Threadripper 3970X 32 Core ve 3960X 24 Core CPU’lar İlk Başlıyor

AMD'nin bu hususi 'gücü' bir karton kutuda (nakliye ve stoklama kolaylığı için mühim olan) içerisinde reel plastik kasayı vitrinine sergilemek suretiyle bir kutu ile yollayacaktır. İşlemcilerin geldiği bunaltan eski kutuları hala hatırlıyorum ve AMD'nin bu türle icra ettiği şeyleri ne olursa olsun seviyorum. Şimdi meraklısı bir işlemci satın almak bir zevk ve unboxing deneyimi satın alma üzerine ek bir destek programdır.

AMD Ryzen Threadripper işlemciler aynı kaynağa bakılırsa 7 Kasım'da yarın (bugün için bazıları için) piyasaya sürülecek ve AMD, Zen 2 destekli Threadripper ultra-HEDT işlemcilerin yeni serisini piyasaya sürecek. Şu anda, AMD 24 çekirdekli olarak başlatılıyor, sadece 64 çekirdeğe kadar çıkmalarını bekliyoruz. AMD'nin işlemciler için çoğu zaman aynı fiyatlandırma işlevini kullanımı beklenmektedir, bu da bunların çekirdek bazında fazlaca müsait fiyatlı olacağı anlama gelir.

AMD Ryzen Threadripper 3000 serisi aile, dahili olarak “Castle Peak” olarak bilinir ve HEDT pazarında baskın liderlik sağlamış olduğu belirtilir. Aile performans ve genel verimlilikte yeni bir ölçek olacak ve yeni ve geliştirilmiş TR4 soketli anakartlarda yeni platform özellikleri tanıtılacak ve bu tarz şeyleri bir üst seviyeye çıkaracaksınız. AMD ek olarak, ilk SKU'ların hemen sonra takip edilecek daha çok fişle beraber 24 çekirdek ve 48 iplik yongasını içereceğini ifade etti.

AMD'nin yaklaşmakta olan TRX40 platformu, firma için satışlarda fazlaca müsait bir artışla sonuçlanacak ve müsait fiyatla daha çok çekirdek haline gelecek. Firma, ana piyasaların 4'ten büyük bir çekirdek sayısı için iştahı bulunduğunu başarıyla kanıtladı ve şimdi HEDT ve iş istasyonu pazarı için de aynı halde görünüyor.

Ambalaj hakkındaki ne düşünüyorsunuz?Taktim etmek


Haberin Kaynak Linki

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.