Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK Güncel Hile

 Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK Güncel Hile
Okunuyor Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK Güncel Hile

Güncel 2020-10-05 12:13:20 Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK hilesi

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK, aksiyon, macera ve uzaylılara karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Sigma Team firmasının üstlendiği Android platformuna yen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde canavar istilasına karşı savaşmak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Farklı senaryolar, güçlü silahlar, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Alien Shooter Last Hope sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Araştırma merkezlerini yok etmek, ardı arkası kesilmeyen düşman akınlarını önlemek ve insanlığı kurtarmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Alien Shooter Last Hope Play Store’da 34.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK İNDİR – 94MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.