60 Parsecs v1.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

 60 Parsecs v1.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile
Okunuyor 60 Parsecs v1.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM Güncel Hile

Güncel 2020-10-02 20:01:39 60 Parsecs v1.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM hilesi

60 Parsecs v1.1.1 FULL APK, hayatta kalma, yönetim ve seçim yapma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Robot Gentleman stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ve yok olan dünyadan kurtulmuş bir grup insan ile bulunduğunuz uzay üssünde hayatta kalmaya çalışmaktır. Farklı yiyecekler, almanız gereken kararlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. 60 Parsecs v1.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Unutmayın yapacağınız seçimler oyunun işleyişini tamamen değiştirebilir, kaynaklarınızı idareli kullanmalı ve olabildiğince uzun yaşamalısınız. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 60 Parsecs! Play Store’da 14.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

60 Parsecs v1.1.1 FULL APK İNDİR – 182MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

60 Parsecs v1.1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Reklamlara Sabredin Rahatsızlık Vermiyoruz

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ HİLELERİNİ TADIN !

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.